LEDO SKULPTŪROS

Unikali šventės dekoracija  švenčiate įmonės šventę, vestuves, jubiliejų ar kokią kitą svarbią asmeninę progą? Nustebinkite savo svečius įspūdinga šventės puošmena - skulptūra iš ledo, sukurta pagal jūsų pageidavimus. Skulptūra taps unikalia ir įsimintina šventės dekoracija.

Įmonės logo ir įšaldyti produktai – galbūt darote įmonės šventę ar produktų prezentaciją? Galime pagaminti ledo skulptūrą, kuri atrodys kaip  jūsų įmonės logo ar produkto simbolis. Taip pat siūlome išeksponuoti produktus netradicinius būdu - įšaldytus lede.

Ledo barai – jeigu norite suteikti savo svečiams išskirtinių ledinių pojūčių - pakvieskite juos už ledo baro. Jūsų šventei pagaminsime barus iš ledo luitų.

Dovana lede – gal ieškote išskirtinės dovanos artimiesiems? Padovanokite jiems ledo skulptūrą, kuri atrodys kaip mėgstamiausias jų simbolis. Arba padarykite staigmeną - savo dovaną ar gėlių puokštę įšaldykite lede!

Ledo taurės – siūlome išskirtinę paslaugą  - ledo taures, kurias su malonumu galėsite sudaužyti už jaunųjų meilę,  jubiliato laimę ar įmonės sėkmę!

Ledinė fotosienelė  norite, kad jūsų svečiai turėtų išskirtinę vietą fotosesijai? Siūlome pagaminti jums fotosienelę iš ledo, kuri įspūdingai atrodys nuotraukose. O svečiai galės išraižyti savo parašą lede.

Ledo skulptūras pristatome į vietą, pagal poreikį galime po renginio jas ir sutvarkyti.

 

Узнать Цены