riterių kovos

Riterių kovos  - tai ne vien spindintys šarvai ir spalvingi kostiumai, bet ir kraują stingdančios kovos tikrais smūgiais, lekiančios žiežirbos ir linkstantys šarvai. Mūsų naudojami ginklai ir šarvai yra ne butaforiniai - tai autentiškų XIV-XV a.  radinių rekonstrukcijos.

  • RITERIŲ TURNYRAS

Jūsų šventėje surengsime teatralizuotą keturių riterių turnyrą. Jį vedantis heroldas pristatys riterius, paskelbs ir komentuos kovas, taipogi papasakos visiems apie viduramžių šarvus bei ginklus. Iš žiūrovų tarpo išrinksime keturias širdies damas ir keturis ginklanešius, kurie dalyvaus turnyre ir padės jums įsijausti į viduramžių dvasią. Po pasirodymo pakviesime visus žiūrovus prieiti arčiau, nusifotografuoti bei patiem išbandyti ginklus ar tiesiog pasikalbėti apie istoriją.

  • VIDURAMŽIŲ KARYBA

Du riteriai ir ginklanešys  Jums demonstruos viduramžiškas kovas bei paaiškins, kaip ginklai  buvo naudojami  senovėje. Visus šarvus ar ginklus ginklanešys perduos išbandyti ir žiūrovams, o pasirodymo metu liūdėti neleis įtraukiantis pasakojimas ir gera humoro dozė.

Papildomi pasiūlymai:

Mūsų klientų atsiliepimai