LEDO SKULPTŪRŲ ŠOU

Jūsų įmonės šventės, vestuvių, jubiliejaus ar kito renginio vakaro kulminacijai siūlome ledo skulptūrų šou, kurio metu jūsų šventės vietoje bus sukurta įspūdinga ledo skulptūra. Patyrusi ledo skulptorių ir atlikėjų komanda, ledo luitą pavers jūsų pasirinkta skulptūra, užrašu, logotipu ar simboliu, o patį skulptūros gamybos procesą – nuostabiu šou. Tarsi įspūdingame spektaklyje šventės svečiai galės stebėti ledo skulptoriaus ir žavingos ugnies šokėjos - jo mūzos - meilės istoriją, iš kurios gims nuostabus ledo kūrinys.

Ledo skulptūrų šou “Ledo rožė” gali būti specialiai pritaikytas prie jūsų renginio tematikos ir vietos: jį galima atlikti lauke su ugnimi ir pirotechnika ar viduje su specialiais šviesos ir UV efektais. Į ledo skulptūros kūrimo procesą gali būti įtraukti ir renginio dalyviai: jaunieji, jubiliatai, įmonės vadovai ar kiti garbingi svečiai.

Ledo skulptūrų šou atliekame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Patys atvežame ir paruošiame ledą skulptūrai, o po renginio sutvarkome pasirodymo vietą.

Uzzini Cenu   

Mūsu klientu atsauksmes