Gala vakarai / oficialūs priėmimai

Karališka puota - tai įspūdingas garbių svečių priėmimas tikrų tikriausioje pilyje. Kaip ir senovinėje puotoje, galėsite mėgautis mėsos ir riešutų pyragu, aluje virta lašiša ir kitais negirdėtais valgiais, Jūsų patogumu rūpinsis nuolankūs tarnai, o linksmybėmis – nuotaikingi muzikantai. Grakštūs šokėjai Jums atskleis viduramžių rūmų paslaptis, o narsūs riteriai aršiai kausis tarpusavyje dėl savo širdies damų garbės. Vakarą vainikuos stulbinantis ugnies spektaklis liepsnų apšviestoje pilyje,
Karališko priėmimo metu savo svečius supažindinsite su Lietuvos istorija ir, žinoma, praleisite puikų, įsimintiną vakarą, kuris nustebins net daug mačiusius ir paliks neišdildomą įspūdį Jūsų svečiams.

Bajoriška puota įtrauks Jus į spalvingą ir prabangų XVII a. Lietuvos didikų gyvenimą. Būsite supažindinti su autentiškomis aukštuomenės pokylių tradicijomis ir galėsite iki soties vaišintis gardžiausiais to meto valgiais bei gėrimais. Vakaro metu Jus linksmins autentišką muziką atliekantys muzikantai, o ištaigingais kostiumais vilkintys šokėjai demonstruos teatrališkus baroko bei rokoko šokius, romantiškus mitus ir legendas paversdami realybe. Išvysite dvikovas kardais ir rapyromis, eikliais žirgais šuoliuojančius husarus ir išgirsite aidint muškietų šūvius.
Bajoriška puota ne vien nukels Jus laiku atgal, bet ir paliks nuostabius prisiminimus atmintyje dar ilgam.

Sužinoti kainą   

Mūsų klientų atsiliepimai